طرح اشتغال زایی در روزهای کرونا

0 1,040
[us_additional_menu source=”%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87″ layout=”hor” main_style=”blocks” main_gap=”2px” main_color_bg=”rgba(148,196,224,0.65)” main_color_text=”#333333″ main_color_text_hover=”#10225e” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22text-align%22%3A%22center%22%2C%22font-family%22%3A%22h5%22%2C%22font-weight%22%3A%22700%22%7D%7D”][us_separator size=”small” show_line=”1″]

هدف

اشتغال‌زایی در منزل و مشارکت در طرح اجتماعی #در_خانه_بمانیم همزمان با توسعه اپلیکیشن “کارچی‌داری” در فضایی فرحبخش و سرگرم کننده همراه با مسابقه و رقابت با سایر شرکت کنندگان

شرکت‌کنندگان

کلیه افراد عادی و افراد فعال در اپلیکیشن‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، واتس‌اپ، تلگرام و … و علاقمندان به فعالیت در فضای مجازی

[us_separator size=”small”]

 نحوه کسب درآمد

شما می توانید با شرکت در مسابقه  “کارچی‌داری” و معرفی اپلیکیشن “کارچی‌داری” و خدمات آن به دوستان و آشنایان و هواداران خود در اپلیکیشن‌های اجتماعی، محیط‌های خانوادگی، یا از طریق تماس‌های تلفنی ضمن رقابت مفرح و سرگرم‌کننده با سایر شرکت کنندگان امتیازاتی را به شرح جدول امتیازات جمع‌آوری نمایید و در پایان هر ماه علاوه بر دریافت مبلغ ۱۰۰۰ تومان به ازاء هر امتیاز تا ۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان جایزه به شرح جدول نشان‌ها و جوایز دریافت نمایید.

تخفیف برای کاربران معرفی شده

علاوه بر پرداخت جوایز ارزشمند به شرکت کنندگان در مسابقه، کیف پول هر فردی که از طریق لینک شرکت کنندگان در مسابقه وارد شده باشد و یا هنگام ثبت نام کدمعرف را وارد کند، ۳۰.۰۰۰ تومان شارژ می‌شود که از این مبلغ برای پرداخت هزینه سفارشات می‌تواند استفاده کند.

[us_separator size=”small”]

 مشاهده امتیازات شرکت‌کنندگان

پس از ثبت نام وشروع به فعالیت شما با مراجعه به سایت www.mosabegheh.app می‌توانید ضمن مشاهده مجموع و جزئیات امتیازات خود، امتیازات سایر شرکت‌کنندگان را بصورت لحظه‌ای ملاحظه نمایید و فاصله امتیازات خود و دیگران را با نشان‌ها و جوایز مورد نظر بسنجید. اپلیکیشن “کارچی‌داری” فضای کسب و کار رقابتی و مفرح و سرگرم‌کننده‌ای را جهت فعالیت شما در کنار خانواده و عزیزانتان تدارک دیده است.

 جدول امتیازات ماهیانه

پس از اعلام آمادگی جهت فعالیت در طرح #در_خانه_بمانیم همکاران ما در “کارچی‌داری” ضمن ثبت نام شما جزوه‌ای در اختیارتان قرار خواهند داد که در آن جزئیات امکانات و خدمات اپلیکیشن “کارچی‌داری” ذکر گردیده است و شما می‌توانید پس از آشنایی با امکانات اپلیکیشن و با راهنمایی همکاران در واحد پشتیبانی اپلیکیشن “کارچی‌داری”در مسابقه کارچی داری شرکت نمائید و با معرفی اپلیکیشن “کارچی‌داری” در شبکه‌های اجتماعی و خانوادگی و دوستان و آشنایان و هوادارانتان امتیازاتی مطابق جدول ذیل کسب نمایید. در پایان هر ماه علاوه بر اینکه به ازاء هر امتیاز مبلغ ۱۰۰۰ تومان به حساب شما واریز می‌شود جوایزی به شرح جدول نشان‌ها و جوایز به شما تعلق گرفته و پرداخت خواهد شد.

ردیف نوع معرفی و جذب امتیاز
۱ ثبت نام کاربر جدید با کد معرف شما ۱
۲ ثبت سفارش کار توسط کاربر مورد نظر ۱
۳ تبدیل وضعیت کاربر مورد نظر به کارچی ۲
۴ خرید پکیج کاری توسط کارچی مورد نظر ۲۰
بیشتر بخوانید  بهترین روش برای دستیا‌بی به سیکس ‌پک در مدت کوتاه
[us_separator size=”small”]

جدول نشان‌ها و جوایزماهیانه

در پایان هر ماه بر اساس مجموع امتیازات کسب شده توسط شما، یک نشان مطابق جدول ذیل به شما تعلق خواهدگرفت و مبلغ جایزه در نظر گرفته شده برای هر نشان به حساب شما واریز خواهد شد.

ردیف  نشان امتیاز لازم مبلغ جایزه (تومان) درآمد شما (تومان)
۱ گروه فعال اول ۲۵ ۲۵.۰۰۰ ۵۰.۰۰۰
۲ گروه فعال دوم ۵۰ ۵۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰
۳ گروه فعال سوم ۷۵ ۷۵.۰۰۰ ۱۵۰.۰۰۰
۴ گروه فعال چهارم ۱۰۰ ۱۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰
۵ گروه فعال پنجم ۱۵۰ ۱۵۰.۰۰۰ ۳۰۰.۰۰۰
۶ گروه فعال ششم ۲۰۰ ۲۰۰.۰۰۰ ۴۰۰.۰۰۰
۷ گروه فعال هفتم ۲۵۰ ۲۵۰.۰۰۰ ۵۰۰.۰۰۰
۸ گروه فعال هشتم ۳۰۰ ۳۰۰.۰۰۰ ۶۰۰.۰۰۰
۹ گروه فعال نهم ۴۰۰ ۴۰۰.۰۰۰ ۸۰۰.۰۰۰
۱۰ نشان تقدیر ۵۰۰ ۵۰۰،۰۰۰ ۱.۰۰۰.۰۰۰
۱۱ نشان برنزی ۱۰۰۰ ۱،۵۰۰،۰۰۰ ۲.۵۰۰.۰۰۰
۱۲ نشان نقره ای ۱۵۰۰ ۲،۵۰۰،۰۰۰ ۴.۰۰۰.۰۰۰
۱۳ نشان طلایی ۲۰۰۰ ۴،۰۰۰،۰۰۰ ۶.۰۰۰.۰۰۰

درآمد ماهیانه شما

در پایان هر ماه براساس جدول امتیازات و جوایز، در حداقل ممکن چنانچه شما تنها ۵۰۰ امتیاز کسب نموده باشید موفق به دریافت نشان تقدیر و مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان خواهید شد ( پانصد هزار تومان بابت ۵۰۰ امتیاز بعلاوه پانصد هزار تومان جایزه نشان تقدیر). به همین ترتیب در صورت دریافت نشان برنزی ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان، نشان نقره‌ای ۴،۰۰۰،۰۰۰ تومان و نشان طلایی ۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان به شما پرداخت خواهد شد.

[us_separator size=”small”]

ورود به مسابقه

ا- ابتدا در اپلیکیشن “کارچی داری” ثبت نام کنید.
www.karchidari.app
۲- از قسمت “سفیر ما شوید” گزینه شخصی را انتخاب کنید تا نام شما در لیست سفیران ثبت شود.

۳- کدمعرف شما در قسمت پروفایل قابل مشاهده است. لینک معرف تون رو هم در mosabegheh.app میتونید مشاهده کنید.
هر فردی از طرف شما معرفی میشود باید هنگام ثبت نام کدمعرف را وارد کند. یا از طریق لینک معرف وارد شده باشد.

۴- در اپلیکیشن mosabegheh.app می توانید امتیازات تان را به صورت آنلاین ببینید.

[us_separator size=”small” show_line=”1″]
بیشتر بخوانید  همین امروز کارمندان خود را خوشحال کنید

[us_additional_menu source=”%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87″ layout=”hor” main_style=”blocks” main_gap=”2px” main_color_bg=”rgba(148,196,224,0.65)” main_color_text=”#333333″ main_color_text_hover=”#10225e” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22text-align%22%3A%22center%22%2C%22font-family%22%3A%22h5%22%2C%22font-weight%22%3A%22700%22%7D%7D”]
[us_separator size=”small” show_line=”1″]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.