کارچی داری

سامانه هوشمند انجام کار

قبل از هر سخنی ، از شما بابت وقتی که به مطالعه این مقدمه اختصاص می دهید سپاسگذاریم . سایتی که در حال بازدید آن هستید ،  با هدف اشتغال زایی ، ساماندهی درخواست ها و ایجاد تسهیلات لازم در فضای اینترنت جهت کارجویان ایجاد گردیده است .    ، ” کار چی داری ” بهترین فرصت برای جویندگان کار و نیز برای افرادی است که م خواهند از مهارت و ظرفیت های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده نمایند.

در همین راستا زیرساخت های لازم جهت این منظور بر روی دیوایسهای مختلف دیده شده (سیستم عامل آندروید _ گوشی و تبلتهای اپل ، دسکتاپ و …. )


می خوام سفارش کار بدم


کولرتان خراب است و نیاز به تعمیرکار دارید ؟ یا برق منزلتان مشکل دارد ؟ یا شایدقصد بازسازی قسمتی از ساختمانتان را دارید و تکنسین ساختمانی و تاسیساتی ، لوله کش و رنگ کار و نظافتچی نیاز دارید ؟ ممکن است جهت انجام کاری در شهری دیگر نیاز به یک آشنا داشته باشید. ممکن است بخواهید متونی را تایپ یا ترجمه کنید یا نیاز به مشاوره حقوقی ، مالی دارید ، سوال بهتر اینکه ” کار چی دارید ؟ ” همه این کارها براحتی و با چند کلیک توسط ” کارچی داری ” قابل انجام است .

نگران هزینه های انجام کار هستید ؟ نگران نباشید ، در کار چی داری هزینه انجام کار را خود شما بسته به بودجه ایی که در نظر دارید تعیین می کنید .

پس از ثبت سفارش کار و تعیین بود جه ایی که شما در نظر گرفته اید ، متخصصین کارچی داری پیشنهاداتی برای انجام کار به شما می دهند که ممکن است با همان قیمت شما یا بیشتر و حتی کمتر از مبلغ پیشنهادی شما باشد .شما می توانید پیشنهادها را با هم مقایسه نمائید ، پروفایل و مشخصات و سوابق پیشنهاد دهنده را ملاحظه فرمائید و در نهایت یکی از پیشنهادها را بپذیرید یا جهت دریافت پیشنهادهای بیشتر منتظر بمانید .


می خوام کار انجام بدم


آیا شما دارای مهارت فنی ، صنعتی ، حرفه ایی ، حقوقی، مالی و … هستید ؟ آیا صاحب کسب و کار حرفه ای هسنید ؟ آیا جویای کارید یا در پی افزایش ظرفیت های کاری و شغلی هستید و درآمدهای خود هستید ؟

” کار چی داری ” بهترین فرصت برای جویندگان کار و نیز برای افرادی است که می خواهند از مهارت و ظرفیت های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده نمایند . جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش “می خواهم کار انجام بدهم” مراجعه فرمائید.