کفپوش‌های پارکت لمینت

0 117

این روزها با وجود نسلی جدید از انواع کفپوش‌های چوبی شما دیگر در انتخاب رنگ، شکل و اندازه انتخاب‌های بیشتری دارید و می‌توانید با مواجه شدن با تنوعات کفپوش‌ها مخصوصا در کارچی‌داری بهترین کف پوش را برای محل کار یا منزل خود استفاده کنید. این کفپوش‌ها نسبت به پارکت مقاومت بیشتری دارند و شما می‌توانید این کفپوش ها را به راحتی و بدون نیاز به چسب در محل کار یا منزل خود نصب کنید.

نصب پارکت

لمینت‌های شیک و مدرن

لمینت‌ها به کفپوش‌هایی گفته می‌شود که اکثرا نمای چوبی دارند و کاملا شبیه به چوب ساخته شده‌اند جوری که اگر اول به آن‌ها نگاه کنید فکر می‌کنید واقعا الوار هستند ولی اگر کمی به دقت به آن‌ها خیره بشوید به مصنوعی بودن کفپوش‌ها پی می‌برید. لمینت‌ها از چند لایه چوب فشرده شده (اچ دی اف) ساخته شده و روکش آن‌ها جوری طراحی شده که نقش و نگار چوب را دارند. این نکته را بدانید لمینت‌ها در دسته کفپوش‌های مدرن حساب می‌شود و قدمت‌شان به نیم قرن هم نمی‌رسد. اولین لمینت‌ها در سال ۱۳۷۷ در یک شرکت سوئدی اختراع شد. این کمپانی محصول خود را در سال۱۹۸۴ روانه بازار کرد. امروزه کفپوش‌های لمینت را در انواع شرکت‌ها می‌توانید پیدا کنید ولی ما به شما توصیه می‌کنیم که انتخاب کفپوش‌ لمینت‌ها را به شرکت‌هایی بسپارید که می‌خواهید کار خود را به آن‌ها بدهید که ما معمولا پیشنهاد می‌کنیم که برای انجام این کار به کارچی‌داری مراجعه کنید.

نصب پارکت لمینت

نصب کفپوش‌های پارکت لمینت

نصب کفپوش‌های پارکت لمینت کار بسیار آسانی است به طوری که خود فرد هم می‌تواند این کار را به راحتی انجام دهد ولی بهتر است که اگر برای اولین بار کفپوش لمینت نصب می‌کنید انجام نصب کفپوش‌ها را به کمپانی مورد نظر بسپارید تا مشکلی در نصب کفپوش نداشته باشید. این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت نصب کفپوش‌ها جداگانه حساب می‌شود و بهتر است موقع انتخاب پارکت‌های لمینت قیمت نصب هم جویا شوید. درضمن باید بدانید لمینت‌ها به سادگی نصب می‌شوند و برای نصب هم به چسب نیاز ندارید.

تمیز کردن پارکت

نگهداری از لمینت‌ها

لمینت‌ها هم مانند سرامیک و سنگ به راجتی تمیز می‌شوند. برای تمیز کردن و درخشان کردن لمینت‌ها لازم نیست از پودر یا مواد خاصی استفاده کنید بلکه کافیست شما با استفاده از یک پارچه مرطوب آن‌ها را به خوبی تمیز کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.