مبل شویی در منزل با کارچی‌داری

 • شست و شوی انواع مبلمان
 • شست و شوی صندلی
 • خشکشویی خوشخواب
 • لکه‌بری مبلمان
 • انجام کلیه خدمات با دستگاه

خدمات مبل شویی در منزل

چرا از خدمات مبل شویی در محل استفاده کنیم؟

با توجه به جنس مبل و نوع لکه و کثیفی روی مبل، روش انجام کار متفاوت است. به همین خاطر بهتر است به جای اینکه خودتان دست بکار شوید و با مواد شوینده غیر استاندارد به مبل‌هایتان آسیب بزنید از متخصص مبل شویی کمک بگیرید.

متخصصان باتوجه به تجربه‌ای که در شستشوی جنس‌های مختلف مبل بدست آورده‌اند سریع‌تر و با کیفیت بهتر این کار را انجام می‌دهند.

علاوه بر مبل شست و شوی هر حجمی که دارای رویه پارچه‌ای باشد مثل خوشخواب، کوسن، پشتی‌های سنتی را می‌توانید به این افراد بسپارید. همچنین قالی شویی در محل هم در حوزه این خدمات قرار می‌گیرد

مزایای استفاده از خدمات مبل شویی با دستگاه

 • تمام زوایای مبل کاملا تمیز می‌شوند.
 • بیشتر لکه‌های غذا و جوهر از مبل پاک می‌شوند.
 • با مکنده قوی دستگاه سریع خشک می‌شود و بوی نم و ماندگی نمی‌گیرد.
 • متخصص از پارچه و شوینده شناخت کافی دارد و احتمال آسیب به مبل خیلی کم می‌شود.

مبل شویی در تهران

خدمات مبل شویی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

 • جارو کردن و تمیز کردن گرد و غبار

مبل‌ها زوایایی دارند که ذرات غذا و گرد و غبار آنجا جمع می‌شوند. این آلودگی‌ها مخصوصا برای کودکان ممکن است حساسیت ایجاد کند. بنابراین اولین مرحله از مبل شویی مربوط به جارو زدن دقیق مبل می‌شود.

 

 • لکه گیری مبل با مواد شوینده تخصصی

پاک کردن لکه‌های مختلف از روی مبل به شوینده و روش‌های مختلفی نیاز دارد. شناخت از نوع پارچه و مواد شوینده برای تمیزشدن و جلوگیری از آسیب رسیدن به آن اهمیت زیادی دارد. شامپوی خشک و فوم‌های شوینده به برطرف کردن لکه مبل خیلی کمک می‌کنند.

 

 • شست‌ و شوی مبلمان با دستگاه

دستگاه‌های مبل شویی معمولا دارای بخار با درجه حرارت بالا هستند که معمولا بدون اینکه مبل خیس شود، گرد و غبار و آلودگی‌ها را از مبل پاک می‌کنند.

 

 • آبگیری و خشک کردن

مکنده قوی دستگاه تمام آب، شوینده و آلودگی‌ها را کاملا از روی مبل تمیز می‌کند. در بعضی از دستگاه‌ها این مرحله همراه با شستشو انجام می‌شود. خشک شدن سریع مبل به انجام دقیق این مرحله بستگی دارد.

قیمت مبل شویی در منزل چگونه تعیین می‌شود؟

باتوجه به جنس پارچه مبل، تعداد و نوع آن متفاوت است. قیمت شست و شوی مبل راحتی یا استیل، چرم یا پارچه‌ای باهم برابر نیست. همچنین تعداد نشیمن‌گاه، کوسن‌ها، نوع رویه کوبی مبلمان و مواد شوینده‌ای که استفاده می‌شود در تعیین قیمت شست و شوی مبل تاثیر زیادی دارد.

برای تخمین هزینه مبل شویی می‌توانید هنگام ثبت سفارش تصویر مبل و صندلی‌ را ارسال کنید تا کارشناسان بتوانند قیمت شست و شوی مبل را دقیقت‌تر به شما اعلام کنند.

سوالات متداول

برای مبل‌های رنگ روشن، امکان تغییر رنگ پس از شست و شو وجود دارد؟

خیر، با توجه به اینکه این کار با دستگاه انجام می‌شود و سریع مبل خشک می‌شود احتمال تغییر رنگ مبل‌های روشن خیلی کم است. این دستگاه‌ها حرفه‌ای هستند و هیچ آسیبی به پارچه مبل نمی‌زنند.

شست و شوی مبل با دستگاه چقدر زمان می‌برد؟

به طور متوسط برای یک دست مبل 7 نفره 2 ساعت زمان لازم است. در صورتی که لکه گیری مبل ها یا تعداد کوسن و تشک‌ها زیاد باشد زمان اضافه برای آن‌ها درنظر بگیرید.

سیستم گرمایش و بخار دستگاه چه اهمیتی دارد؟

سیستم گرمایش و بخار به حل شدن چربی‌ها و تمیز شدن گرد و غبار روی مبل‌ها کمک می‌کند. کیفیت شست و شو مبل‌ها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

بعد از شست و شوی مبل چقدر طول می‌کشد تا مبل خشک شود؟

موتور مکنده دستگاه مبل شویی فوم‌ها و آلودگی‌های حل شده در آن را با قدرت می‌مکد. در پایان شست و شو، مبل‌ها تاحد زیادی خشک هستند.

مشاوره بگیرید